KONST / Litografier / Färglitografi 13016148
nr 1301 6148
Reiner Schwarz
(f. 1940), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad XV/XXV, daterad 1971. Oramat löst blad. Bladets mått: 59x42 cm
Reiner Schwarz, tysk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:42:31
15/1 20:18:47
150 kr
20/1 12:31:25